המלצות

המלצה של אורלי ורוני

המלצה של חנה ואביתר


המלצה של חנה

לענבל ברגמן הדולה הכי מקסימה ועם האישיות הכי מדהימה שפגשתי בחיי!

בקיצור למלאך ענבל!

אין לי מילים לתאר את תודתי העמוקה ואת תחושת הכרת הטוב שאני חשה כלפיך!

אני יודעת בוודאות שכל מה שעברתי, לא הייתי יכולה לעשות זאת בלעדייך!

הצלת אותי נפשית ופיזית ועזרת לי להכניס אור גדול לחיי וללדת עם חיוך!

מאחלת לך שכל שתבקשי יתגשם ושאלוקים בשמיים יראה את החסד שלך ויתן לך את כל השפע והטוב שיש בעולם

אוהבת מאוד חנה

ומצטרפים אביתר ליברטי ומשפחת ראובן


המלצה של איל וגלית

המלצה של לירז וגיאהמלצה של ליאור ופזית

ענבל אהובה ,יקרה, נסיכה, מתוקה.

כבר בתחילת קורס ההכנה ללידה היה ברור לנו שזכינו במפעל הפיס, הידע, ההבנה, ובעיקר הרגישות היו נוכחים בכל מקום, בכל שלב היית שם בשבילינו ,גם אם פתאום באחת עשרה בלילה היה צריך לנסוע במיוחד ולהביא לנו טיפות שיעשו יותר טוב, ואז רגע הלידה שברת שיאים, כמעט ארבעים שעות עבדת ללא הרף, בקושי הרשית לעצמך לצאת לעשות פיפי, עודדת, עיסית, עשית, הזזת, זרעת מורל, נטעת אהבה, ליטפת גם אותי וגם את פזית והיית תותחית על, ואז.... אחרי שלושים ומשהו שעות כהצוות הרפואי אמר שאין ברירה וחייבים ניתוח בגלל בעייה עם הפעוט ,גם אז היית הכי הכי , ייעצת ונלחמת להיכנס לחדר הניתוח עם פזית וגם שם להיות איתה - נראה לי שגם פה עשית תקדים. אז מה נאמר ומה נגיד ? אגדה את לא. כי את מציאות, מציאות מרגשת, תומכת, מדהימה , מיוחדת, וכל כך כל כך כל כך מדהימה. שרק תהי לנו בריאה ומאושרת. תודה ענקית. מעריכים מליון.

פזית וליאור


המלצה של אורלי ורוני

ענבל הנדירה,

לקח לנו פחות מ5 דקות מהרגע שנכנסת אלינו הביתה למפגש הראשון של קורס ההכנה ללידה כדי לדעת ששנינו רוצים שתהיי איתנו בלידה, החיבור המיידי והמיוחד שהיה לנו איתך ותחושת הבטחון שהשרית עלינו מהרגע הראשון המשיכו ללוות אותנו לאורך כל התהליך... וזה היה תהליך ארוך ;)

בשבוע האחרון לפני הלידה היית איתנו כל יום (לפחות פעם ביום) מרגיעה, מטפלת, מעסה ומקשיבה. היית זמינה מתי שרק היינו צריכים ונתת לנו את ההרגשה שזה בסדר להתקשר מתי שאנחנו מרגישים שאנחנו צריכים אותך.

מההתחלה רציתי ללדת בלידה טבעית בלי אפידורל אבל גם מאוד פחדתי שלא אעמוד בזה, נתת מקום לרצונות שלי ועד הסוף דאגת להגיד לי שזה בסדר אם אני אחליט גם לשנות את דעתי, היה לי חשוב לדעת שאת שם בשבילי במה שאבחר ולא ניסית לדחוף לשום כיוון.

אני יודעת שהמון בזכותך הצלחתי ללדת כמו שרציתי וכמו שהבטחת באמת היתה לי לידה מדהימה ונשארה לי חוויה טובה שאני לא צריכה להדחיק...

את בן אדם נדיר, היית איתנו כל הזמן ולא נתתי לך לעזוב אותי לשניה, הנוכחות שלך כל כך הרגיעה אותי וברגעים הנכונים ידעת לתת לרוני ולאמא שלי את המקום שלהם, לקחת צעד אחורה אבל עדין להיות שם איתנו.

זה מדהים לראות כמה את מסורה לעבודה שלך וכמה את מתרגשת לקחת חלק בתהליך הזה למרות שכבר עברת אותו עשרות (או יותר) פעמים...

הפכת להיות חלק ענק מסיפור הלידה של עידו ואנחנו מודים לך על כל מה שעשית בשבילי, בשביל רוני ובשביל עידו.

מקוים שתהיי מוכנה להיות איתנו גם בפעם הבאה...

אוהבים אותך המון,

אורלי, רוני ועידו


המלצה של הילה וקובי

יש לך יום הולדת היום וזו הזדמנות מצוינת בשבילי לכתוב לך כמה אני מעריכה אותך. הכל התחיל כשהזמנת אותי לעשות אצלך קורס הכנה ללידה. קובי לא ממש רצה אבל לא ממש הייתה לו ברירה.
 
כשיצאנו מהבית שלך אחרי השיעור הראשון, היינו המומים מכמה שאת מקצועית וכמה כיף היה לנו שפשוט הרגשנו שאנחנו חייבים לכתוב לך תודה וכמה נהננו. בשיעורים הבאים אפילו לא הייתי צריכה להכריח. ככל שעבר הזמן, זה היה ברור לשנינו שאנחנו חייבים אותך איתנו בחדר הלידה.
 
כשהתחילו הצירים, ליווית אותי בטלפונים לאורך כל היום ומהרגע שהגעת לחדר הלידה, השרית המון רוגע וביטחון שאנחנו בידיים טובות. לא הפסקת לעסות אותי ולמרוח עליי כל מיני שמנים שגרמו לי להרגיש שאני בפרדס ולא בבית חולים. טוב, הריחות התערבבו לי עם ההזיות... אבל הפכת את הדבר הזה לחוויה מטורפת.
 
אמא שלי לא תשכח איך אחרי 10 שעות בהן לא הראיתי נכונות ללדת, היא אמרה לי ״יאללה הילה, ענבל כבר עייפה״ ואת ענית ״עוד לא ניצלתי 20 אחוז מהיכולות שלי״. הורדת את סף החרדה בחדר לידה מלא פולניות, שזו משימה בלתי אפשרית!
 
ביום שלאחר הלידה קובי ואני הרגשנו שאנחנו נורא מתגעגעים אלייך. שאת חלק בלתי נפרד מהמשפחה שלנו ורצינו רק להגיד לך המון תודה. תודה על שהיית זמינה בכל דקה ביום, תודה שהיית נעימה ומרגיעה בשיחות שלנו, תודה שהיית מקצועית ואסרטיבית בשעות הקשות.
 
תודה על שהיה לך אכפת רק ממני ולא מאף אחד אחר. תודה על שהיית את. ואסיים בציטוט שהכי מאפיין אותך לדעתי: ״תבחר עבודה שאתה אוהב ולא תצטרך לעבוד אפילו יום אחד בחייך״. אין ספק שעשית את הבחירה הנכונה ואפשר לומר שאת כבר בפנסיה... אה, והמון מזל טוב!

המלצה של הדס וזיו בראונר

 

ענבל היקרה,
אני פונה בשם אמא שלי , היא פשוט קצת עסוקה בשבוע האחרון מאז שהגעתי..

היא סיפרה לי שהכירה אותך ''במסיבת הריון'' והתאהבה,, הבינה שהחלום שלה על לידה טבעית הוא פתאום אפשרי אם תהיה שם לצידה.. אז אני מבין שההמתנה אלי היתה ארוכה והשבועות האחרונים היו מלווים בצירים באים ונעלמים, תודה שהיית זמינה לה תמיד וכיוונת -אני מבחינתי פשוט הגעתי בתאריך המשוער שאמרו לי;-)

תודה על שהיית עם אבא ואמא שלי ברגע הכי מאתגר ועוצמתי בחייהם, שאפשרת גם לאבא שלי להיות מעורב ולהרגיש חלק, הוא טוען שדולה זה חשוב בשביל הגבר לא פחות מלאישה. ;-) 
תודה שאחזת, ליטפת, אמרת, שתקת, לחצת, פינקת בשמן בדיוק בזמן הנכון, בריח הנכון ובמקום הנכון.

אמא שלי, נרגשת מאוד מחווית הלידה שלי,
זה הפיג את כל החששות שהיו לה ..
אומרת שבלי הנוכחות שלך כנראה זה היה נראה לגמרי אחרת..

אז תודה על העשייה המרגשת והמדהימה שלך, הם מבטיחים לי שנפגש בעוד כמה שנים בלידה של האח/ות שהם יכינו לי.
( אמרו שזה בתנאי שאתנהג יפה;-))

שלך, איתמר בראונר

 

המלצה ענבר ויוגב בן אבו