אלופירסט

"ה"תרסיס שיסייע לך להתמודד עם חתכים וקרעים לאחר לידה. בין אם ילדת לידה נרתיקית או בין אם החתך הוא של ניתוח קיסרי.

על התרסיס הזה אני ממליצה לאחר שהתנסתי בו בשתיים מלידותיי. מאז הוא מוצר חובה ובשימוש שותף אצלי בבית שכן מתאים גם לטיפול במקרי כוויות, חשיפה לשמש, טיפול בגדם הטבור, חתך הברית, תפרחת חיתולים, אדמומיות לאחר הסרת שיער ועוד...

במשך שנים הייתי מספרת על התרסיס הנפלא הזה בקורסי ההכנה ללידה שלי, עד שנפל האסימון.. אני חייבת שיהיה מלאי של בקבוקים כדי שגם יולדות אותן אני מלווה יוכלו להשיג בקלות את התרסיס הזה, שאיננו נמכר ברשתות הפארם או בתי מרקחת.

משימוש אישי ומעצם היותי צומת מרכזית שדרכה עברו ועוברות הרבה נשים בהריון במהלך השנים, הצטברו עדויות רבות - זה פשוט עובד! 

אני אינני אשת מכירות, אך לאור העדויות המדהימות על אפקטיביות התרסיס אני פשוט ממליצה בחום על המוצר כחלק בלתי נפרד מכל רשימת קניות של מה כדאי לקחת לחדר לידה.

אל מה שאנחנו יודעים כבר שנים על אלופירסט, הצטרפה הרשימה האולטימטיבית לחדר לידה המומלצת ע"י אתר "מאקו". תחת הכותרת "התיק המושלם לחדר לידה" בסעיף "פריטים שלא מוערכים מספיק: שימי אותם בתיק, גם אם את עדיין לא יודעת למה נאמר כך: "אלופירסט - כדאי ורצוי להתארגן מראש, גם שכרגע אין לך שמץ של מושג למה את צריכה את זה. תיכף תביני. אלופירסט - ספריי אלוורה לתפרים, לא נמכר בפארמים, ולהתחיל להריץ טלפונים בניסיון לאתר משווקת, כשהתפרים משגעים אותך, זה תענוג קטן ביותר..."

אלו-פירסט, המכונה גם "תרסיס הקסם" ליולדת, מבוסס על אלוורה מיוצבת ופעילה, פרופוליס וכן 11 תמציות צמחים, מאפשר עצירת דימום וחיטוי של פצעים וחתכים,  אלחוש והרגעה של מקומות כואבים בגוף שבהם קשה לגעת ולטפל (הריסוס מאפשר פיזור החומר ללא מגע פיזי  בחתך או בפצע הכואב) והוא מאפשר טיפול באיזורים נרחבים של עור הגוף. 

פרט לג'ל העשוי מאלוורה מיוצבת, שהיא המרכיב העיקרי של תרסיס אלופירסט, מכיל המוצר גם רכיבים אלה: בי פרופוליס – אשר מגביר את התכונות האנטיביוטיות של ג'ל אלוורה, אלנטואין – שהוא חומר אקטיבי המגן על העור אשר מצוי בקליפה החיצונית של עלי צמח האלוורה וכן מיצוי של 11 תמציות של צמחים ושל עשבי מרפא אשר נבחרו בקפידה בעקבות המידע שהצטבר במשך שנים אודות התכונות המועילות שלהן הכוללים: ציפורני חתול, קורנית, קמומיל, ירו (אכילאה אלף העלה), שן הארי , מרווה, אקליפטוס, פסיפלורה, זנגוויל, זיפן, עץ האלמוג.

תרסיס אלופירסט הינו פתרון מעולה לנשים לאחר לידה שבמהלכה בוצעו חתך (אפיזיוטומיה) באיזור הפרינאום ותפרים, או שהן סובלות מקרעים או עברו ניתוח קיסרי ועל כן מומלץ לכלול אותו ברשימת הקניות לקראת לידה ובתיק היולדת. אלופירסט מאפשר ליולדת להתמסר לתינוק במקום להתייסר מכאבים.

גם בתקופה שלאחר הלידה, תוכל היולדת למצוא שימושים מועילים נוספים לאלופירסט כמו למשל:

  • חיטוי אזור הטבור של התינוק.
  • מניעת והרגעת תפרחת חיתולים אצלתינוקות.
  • טיפול בפטמות פצועות וכואבות אצל נשים מניקות.
  • חיטוי וסיוע בהחלמה לאחר ברית מילה.

אלופירסט מהווה גם מעין "ערכת עזרה ראשונה" והוא מתאים לטיפול בסוגים שונים של פצע, גרוי בעור, כוויה, שיפשוף, עקיצות ועוד, בחיי היום יום של כל בית ומשפחה. 

ועוד טיפ לנשים - תרסיס אלופירסט גם מרגיע מאד את העור המגורה והאדמומי לאחר הסרת שיער באזורים שונים של הגוף... 

תרסיס לאחר לידה אלו פירסט מגיע כמיכל התזה המכיל  כמעט חצי ליטר (473 CC), כמות המספיקה לזמן רב.
מחיר תרסיס אלופירסט (מחיר אחיד בכל הארץ) - 107 ש"ח.

את התרסיס ניתן לרכוש ישירות רק אצל משווקים מורשים של מוצרי אלוורה של חברת Forever Linving (לא ניתן לקניה בחנויות, בתי מרקחת, רשתות פארם וכד') ולשמחתי אני אחת מהם.

 יש לציין כי כל מוצרי החברה לרבות תרסיס אלופירסט, נחשבים תוספי תזונה ו/או מוצרי טיפוח, הם אינם מיועדים להחליף טיפול רפואי, לשנותו, או להפסיקו, כך בכל אופן מוגדרים הדברים מבחינת משרד הבריאות בישראל. לכל מי שיש ספק או התלבטות בקשר לשימוש במוצרי אלוורה, כאלה או אחרים, מומלץ לפנות לקבלת ייעוץ רפואי מתאים. 

רוצים לראות את הרשימה המלאה עם ההמלצה במאקו?
הקליקו לרשימה המומלצת באתר מאקו - 9 חודשים

אם גם את רוצה לרכוש את התרסיס ולהיות בטוחה שאת מצויידת היטב, צרי עימי קשר 0543340134, ענבל

אלופירסט

אלופירסט

אלופירסט

אלופירסט